Evaluare utilizator: 5 / 5

Steluță activăSteluță activăSteluță activăSteluță activăSteluță activă

Autorităţi prin care Primăria Comunei Baru

colaborează în regim de raportare periodică.

Platforma SALT (Serviciile Administraţiei Publice pentru Tine) - click pe acest link Dezvoltată în cadrul proiectului "Consolidarea cadrului pentru creşterea calităţii serviciilor publice şi pentru sprijinirea dezvoltării la nivel local (SPC)" - cod SIPOCA 9, implementat de Ministerul Dezvoltării Regionale şi Administraţiei Publice, prin Direcţia pentru Descentralizarea Administraţiei Publice, în colaborare cu Şcoala Naţională de Studii Politice şi Administrative.

Pentru accesarea directă a paginii UAT Baru, jud. Hunedoara, România - click pe acest link.

Pe acest site/ secţiune a sitului se introduc periodic (perioade de raportare anuale) date publice de detaliu cu privire la activitatea UAT Baru, grupate pe domenii de activitate, servicii, etc.

Autorităţi prin care Primăria Comunei Baru

accesează informaţii şi/ sau oferă servicii

Platforma "Ghişeul.ro" - click pe acest link - dezvoltată de Agenţia pentru Agenda Digitală a României.

Pe acest site persoanele fizice şi persoanele fizice autorizate (la data ultimului update al acestei pagini) pot plăti diferite impozite, taxe, amenzi etc utilizând facilităţile de plată on-line.

Punctul de Contact Unic Electronic - click pe acest link - dezvoltat de Agenţia pentru Agenda Digitală a României.

Pe acest site persoanele fizice şi persoanele fizice autorizate (la data ultimului update al acestei pagini) pot beneficia de o gamă largă de servicii printre care se numără: depunerea de documentaţii/ dosare la multe instituţii publice (acestea putând fi alese pe baza unui utilitar de selecţie simplu şi eficient).